Pohádky z Ementálu 1/10 (2018)

David Jan Novotný. Myslíte si, že ze školy víte, jak se žilo v pravěku? Pusťte si naše čtení na pokračování a možná zjistíte, že to všechno mohlo být tak trochu jinak. Režie Jaroslav Kodeš

Účinkuje Martin Písařík.

Připravil Český rozhlas v roce 2018 (10 x 12 min.). Premiéra 31. 5. – 9. 6. 2018 v cyklu Příběhy, fantazie, dobrodružství (ČRo Rádio Junior).

Díly: 1. O Matěji Kovářovi, 2. O Josefu Pekařovi, 3. O Jakubu Hrnčířovi, 4. O Danielu Kožešníkovi, 5. O Tomáši Oráčovi, 6. O Matouši Bubeníkovi, 7. ?, 8. O Jonáši Piskáčovi, 9. O Eliáši Kolářovi, 10. O Adamu Kovářovi.

Pozn.: Myslíte si, že ze školy víte, jak se žilo v pravěku? Pusťte si naše čtení na pokračování a možná zjistíte, že to všechno mohlo být tak trochu jinak. Zaposlouchejte se do vyprávění o osudech „člověka ementálského“, tedy o lidech, žijících na samém konci doby kamenné v údolí pohádkové řeky Emme. (anotace ČRo)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)