Skúška sirén – pilot (Zkouška sirén, 2018)

Tomáš Hudák, Samuel Trnka. Nedeľný zábavník Tomáša Hudáka a Sama Trnku. Ozvučení Marián Veselý, Miroslav Kola. Zvuk Dušan Buchel, Peter Daniška. Produkce Eva Viteková. Dramaturgie Viera Benediková.

Účinkují Tomáš Hudák, Samo Trnka, Kamil Mikulčík.

Připravil Slovenský rozhlas v roce 2018 (53 min.). Premiéra 22. 7. 2018 (SRo 1 Rádio Slovensko). Repríza 28. 7. 2018 (SRo 1 Rádio Slovensko).

Pozn.: Zábavná relácia Skúška sirén Tomáša Hudáka a Sama Trnku je zostrihom verejnej nahrávky v Štúdiu 5 Slovenského rozhlasu. Rozvíja originálny koncept skečovej šou, ktorý v dobrom zmysle slova ťaží zo standupovej skúsenosti tvorcov. Za výrazný benefit možno považovať spoluprácu s hudobníkom a hercom Kamilom Mikulčíkom a jeho autorské piesne ako súčasť jednotlivých relácií. Námety scénok inscenovaných za asistencie hostí čerpajú z tém všeobecného kultúrneho rozhľadu, histórie i aktuálnej súčasnosti a korešpondujú s myšlienkovým svetom poslucháčov Rádia Slovensko. Reláciu zaradíme do vysielania v septembri. (anotace SRo)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)