Manželova žena (2018)

Audiokniha Manželova žena  - autor Jane Corryová   - interpret Ivana MilbachováJane Corryová. Kompletní audiokniha. Psychologický thriller o každodenních lžích v partnerství i v životě, které postupně vedou k nezvratitelným událostem. Překlad Jana Mandelíková.

Čte Ivana Milbachová.

Natočeno 2018. Vydala Mladá fronta a Audiotéka, Bookmedia, květen 2018 (MP3, celková délka 15 hodin 39 minut).

Pozn.: Mladá právnička Lily chce bojovat za své manželství, i když je postaveno na lži. Cítí, že ji její manžel ve skutečnosti nemiluje, a hlavně jsou každý úplně jiný. Také má obhajovat svého prvního klienta Joea, souzeného za vraždu své přítelkyně, jenž ji nevyslovitelně přitahuje. Mladý pár má za sousedku italskou imigrantku s malou dcerou Carlou, kterou manželé často hlídají. Carla časem zjistí, že pomocí lži může snadno získat co chce – aniž by se starala o to, jestli někomu ublíží. Když se Lilyin manžel rozhodne malou krasavici Carlu namalovat, životy všech postav to ovlivní na následujících šestnáct let. V té době se již dospělá Carla vrací na místo činu s úmyslem konečně získat to, co si myslí že chce.

JANE CORRYOVÁ:
Spisovatelka a hlavně novinářka přispívající do deníků jako je The Daily Telegraph, The Mail on Sunday a Woman. Inspiraci k napsání bestselleru Manželova žena získala v rezidenci pro vězně s vysokým stupněm ostrahy. Jane řídí pravidelné spisovatelské workshopy a přednáší na festivalech po celém světě.

IVANA MILBACHOVÁ:
Výborná česká dabérka. V roce 2013 získala Cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Prezidentské volby. Svůj hlas propůjčila Dr. Quinnové ve stejnojmenném seriálu.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)