Sestup (2018)

Audiokniha Sestup  - autor Tim Johnston   - interpret Marek HolýTim Johnston. Kompletní audiokniha. Thriller o dívce unesené během rodinného výletu do Skalistých hor. Překlad Hana Catalano. Obálka Václav Havlíček.

Čte Marek Holý.

Natočeno 2018. Vydala Audiotéka, Bookmedia, květen 2018 (MP3, celková délka 12 hodin 15 minut).

Pozn.: Rodina tráví poslední společné prázdniny v Rocky Mountains, naposledy předtím než jejich starší dcera odjede na vysokou školu. Když se ale Caitlin a její mladší bratr Sean vydají brzo ráno proběhnout, vrátí se Sean bez své sestry. A hory začínají ukazovat svou drsnější tvář…

TIM JOHNSTON:
Spisovatel, který momentálně učí kreativní psaní na Univerzitě v Memphisu, je autorem novely Never So Green a sbírky příběhů Irish Girl. Za poslední jmenovanou knihu získal ocenění jako je O. Henry Prize, the New Letters Award for Writers, a the Gival Press Short Story Award. Tim píše povídky pro časopisy a magazíny. Vystudoval Univerzitu v Iowě a v Massachusetts.

MAREK HOLÝ:
Marek Holý je brněnský herec, který právě v Brně vystudoval i konzervatoř. Před studiem JAMU dal přednost angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Odtud jeho cesta pokračovala do Prahy, kde se stal členem hereckého souboru Divadla na Vinohradech. Je držitelem Ceny Thálie za rok 2013 za titulní roli v muzikálu Zorro. V televizi se objevuje zřídka, například v pohádkách Sedmero krkavců nebo Kočičí princezna. Věnuje se hlavně divadlu, dabingu a načítání audioknih.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)