Zlomené srdce (2018)

Audiokniha Zlomené srdce  - autor Tim Weaver   - interpret Igor BarešTim Weaver. Kompletní audiokniha. Detektivní příběhe s Davidem Rakerem, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob. Překlad Alžběta Lexová. Zvuk Jan Bláha. Režie Lubomír Koníř.

Čte Igor Bareš.

Natočeno 2018 (studio Wariete). Vydala Audiotéka, Bookmedia v roce 2018 (MP3, celková délka 17 hodin 10 minut).

Série: David Raker

Pozn.:  Myslela, že svého manžela zná. Jenže celý jejich život byla lež. Když přijela na odlehlou pobřežní vyhlídku na pobřeží Devonu, zastavila, zaparkovala auto a zahodila klíčky. Od té doby ji už nikdo nespatřil. Zmizela beze stopy. Vyšetřovatel David Raker se specializuje na hledání pohřešovaných osob a podobné případy pro něj nejsou ničím výjimečným. Ale zmizení Lyndy Korinové se již od prvopočátku naprosto vymyká jeho dosavadním zkušenostem. Neexistují téměř žádné stopy a Raker se obává toho nejhoršího. Tím spíš, že se jedná o bývalou herečku, která nedávno pohřbila svého manžela, filmového režiséra.
Lynda si myslela, že svého muže zná. Ale při procházení jeho pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji donutila opustit všechno, co měla tak ráda, a zmizet. Kam utekla? Před kým? A žije vůbec ještě? David Raker se brzy přesvědčí sám o tom, že pravda může někdy i zabíjet.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)