Inferno (2016)

Audiobook Inferno  - autor Dan Brown   - czyta Jacek RozenekDan Brown. Audiokniha.

Čte Jacek Rozenek.

Vydal Sonia Draga 28. 9. 2016 (1 CD MP3, ISBN 978-83-7999-961-3) v cyklu Robert Langdon.

Ukázka k poslechu

Pozn.: Schodzimy na dno piekła Dantego…

Robert Langdon jest światowej sławy specjalistą od symboli. Odzyskuje przytomność i zaskoczony stwierdza, że znajduje się na szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego się tutaj znalazł. W kieszeni marynarki odnajduje tajemniczy przedmiot, którego przeznaczenia nie potrafi też wyjaśnić. Czasu na zastanawianie się nie ma niestety zbyt wiele. Ledwie na dobre odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. Z pomocą przychodzi mu nieoczekiwanie młoda lekarka Sienny Brooks. Dzięki niej Langdon opuszcza szybko szpital. Ścigany przez niedoszłych morderców po ulicach Florencji, próbuje odkryć powody niespodziewanego pościgu. Tajemniczy przedmiot może pomóc mu rozwikłać wiele spraw. Podąża tropem wskazówek ukrytych w słynnym poemacie Dantego…

Czy wiedza Landgona o sekretach ukrytych w historycznej fasadzie miasta wystarczy, by umknąć nieznanym oprawcom? Czy zdoła rozwiązać zagadkę i uratować świat przed katastrofą?

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)