Wie Marcelka die Wespe froh war, auf der Welt zu sein (Jak byla Vosa Marcelka ráda, že je, 2014)

Výsledek obrázku pro Wie Marcelka die Wespe froh war, auf der Welt zu seinMichal Čunderle. Audiokniha. Překlad z češtiny Kathrin Janka. Hudba Přemysl Rut.

Čte Stefan Kaminski.

Natočeno 2014. Vydala Brkola v roce 2014 (1 CD) jako přílohu knihy. Ukázky k poslechu zde.

Česká verze

Obsah: 1. Wie die Wespe Marcelka Jarun und Marun kennenlernte -  2. Wie Marcelka die Wespe froh war, dass es sie gibt  – 3. Wie sie auf grosse Fahrt gingen  – 4. Wie die Biene Minda beinahe geheiratet hätte – 5. Wie Marcelka, Jarun und Marun zusammen überwinterten

Pozn.: Výtečný německý překlad úspěšné české knížky pro děti i dospělé Jak byla vosa Marcelka ráda, že je. Marcelka je vosa, nemá křidélka a létá invalidním letadélkem. Jarun a Marun jsou komáři, křidélka mají a dělají do techniky. Jednoho dne to dají dohromady a spadnou do dobrodružství, při nichž se dech tají a bránice se třese.

Jazykově hravé vyprávění ve dvanácti kapitolách, se čtyřiapadesáti celostránkovými obrázky Jakuba Zicha a s CD, na kterém Vosu čte známý berlínský herec Stefan Kaminski, hudba Přemysl Rut. Za podpory EU (Programme Culture 2007–2013) přeložila Kathrin Janka. Vhodné i jako doplněk pro výuku němčiny.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)