Kolik váží Matylda? (2021)

Audiokniha Kolik váží Matylda? - David Novotný, Jiří HolubJiří Holub. Dostat se s Matyldou do křížku je fakt moc nebezpečný. Kompletní audiokniha.

Čte David Novotný.

Natočeno 2021. Vydalo Tympanum 20. 9. 2021 (1 CD MP3, celková délka  2 hod. 41 min.). Ukázka k poslechu zde.

Pozn.: Třeťák Kája (správně Carlos) Votruba má nejlepší kamarádku Hermínu a je adaptovanej. Že nevíte, co to znamená? Nejlepší bude, když dáme slovo přímo Kájovi: „Bejt adaptovanej znamená, že nejste náš, ale pak přídou do děcáku nějaký hodný lidi a vezmou si vás domu. Tam vás umejou, daj vám najíst, ukážou babičce, co je teď jako vaše. Tak to je ta adaptace.“ Kája je velký strašpytel, ale úplně nejvíc se bojí Matyldy. Kdo, nebo co to je? Matylda Tučná je sedmačka a šikanuje celou školu. Nohy má veliký jako stromy, nad nimi velikej zadek a pak hlavu. Když jde ráno do školy, úplně duní chodník. Protože jsou ale Kája s Hermínou zvídaví, zajímá je, kolik asi taková Matylda váží. A nebyl by to Votruba, aby si s tím neuměl poradit. Jenže zjistit to bude děsně těžký – a když se vám do toho ještě přimotá gang pašeráků a jeden vejlet na Paštiku – vypadá to skoro nemožně!

Další zábavná audiokniha z pera autora knihy Jak se zbavit mstivý Soni.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)