Věřím ti (2020)

Věra Doubková. Povídka o srážce s psychopatem. Připravila Eva Lenartová. Zvukový mistr Zdeněk Slavotínek. Použitá hudba Gregor F. Narholz (Dream Catcher). Režie Michal Bureš. Dramaturgie Eva Lenartová. Hudební spolupráce Antonín Schindler. Produkce Tereza Tichá.

Účinkuje Petr Kubes.

Nastudovala Olomouc 22. – 26. 10. 2020 (RS2 Olomouc). Premiéra 21. 11. 2020 (ČRo Olomouc, 18:05 h.; 20 min.) v cyklu Setkání s literaturou.

Lit.: ele (= Lenartová, Eva): Věra Doubková: Věřím ti. Zabil Magdu v hájku za hřištěm egocentrický psychopat? In web ČRo Olomouc, 21. listopad 2020 (anotace). – Cit.: Věřím ti. Tak se jmenuje krimipovídka zkušené autorky detektivních příběhů Hany Doubkové. Mohlo by to být romantické vyprávění o lásce a vzájemné důvěře, kdyby ovšem hybatelem děje nebyl egocentrický psychopat. To samozřejmě ještě neznamená, že je to vrah, jenže někdo jím být musí, o to totiž v každé správné krimipovídce obvykle jde. (…)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)