Fenomény – Indiana Jones (2017)

Hovoří Juraj Malíček, Erik Rothenstein a Roman Bomboš.

Natočeno 2017. Premiéra 20. 8. 2017 (Rádio Devín, 10:00 h).

Lit.: anonym: Fenomény: Indiana Jones. Leto s Rádiom Devín. In web Rádio Devín,  16. 8. 2017 (článek). – Cit.: Keď sa chlapci zabávajú bavia sa aj diváci. George Lucas Steven Spielberg stvorili spolu s Harrisonom Fordom postavu, ktorá sa stala hrdinom niekoľkých generácií nielen pubertálneho publika. Henry Jones Junior alias Indiana Jones. Archeológ s bičom a klobúkom, ktorý má panický strach z hadov a prezývku po psovi. Popkultúrna ikona v dobrodružnom filme, ktorý prekročil hranice zábavného žánru a stal sa filmovým fenoménom. V nedeľu o desiatej v cykle Fenomény aj na Rádiu Devín. S Jurajom MalíčkomErikom Rothensteinom a Romanom Bombošom.

Cyklus Fenomény

Každú nedeľu od 9. júla do 9. septembra – od 10.00 do 10.30 bude Mariana Jaremková so svojimi hosťami prevažne vážne hovoriť (nielen) o tom, kedy sa z filmu stane fenomén. Prinesie príklady desiatich filmov, ktoré už desaťročia napĺňajú kinosály.

 

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)