Větrník – Host ve studiu – Adéla Píchová (2018)

Připravila Petra Ševců.

Hovoří Adéla Píchová.

Připravil ČRo Olomouc v roce 2018. Premiéra 14. 11. 2018 (ČRo Olomouc).

Lit.: Ševců, Petra: Jsem dělnice udržitelné módy, říká spolupořadatelka Dizajntrhu Adéla Píchová. In web ČRo Olomouc, 14. listopad 2018 (článek + nahrávka k poslechu). – Cit.: Udržitelná móda je hlavní náplní zájmu Adély Píchové. Věnuje se jí jak osobně, tak při studiu, ale i profesně v olomoucké vzdělávací neziskovce ARPOK.

Kromě toho spoluorganizuje také autorskou prodejní přehlídku Dizajntrh, která se koná v pátek 16. a v sobotu 17. listopadu v prostorách olomouckého Konviktu. Dizajntrh letos představí přes sto prodejců, nabízí workshopy pro děti i dospělé, tvůrčí dílny a odborné besedy.

„Je to pomyslný otvírák vánočních nákupů. Snažíme se Olomoučanům a lidem v regionu nabídnout netradiční cestu vánočních nákupů, takzvaný Slow Shopping, což právě odkazuje k udržitelné, či pomalé módě. Prodejní přehlídka je to jen v základu. My se snažíme doprovodným programem a atmosférou akce dosáhnout toho, aby to bylo i místo pro setkávání a tvoření,“ říká Adéla Píchová.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)