Rozhlasový uragán (2003)

Andy Kraus & Peter Marcin. Kabaret. Redakce Tamara Chlebová. Hudební dramaturgie Dana Reková. Hudba skupina Bukasový masív. Zvuk Táňa Horváthová a Ľuboš Klásek. Režie Ria Paldiová

Účinkují Andy Kraus, Peter Marcin a Zuzka Šikulová.

Připravil Slovenský rozhlas v roce 2003 (50 min.). Repríza 15. 5. 2017 (SRo Rádio Pyramída).

Pozn.: Kabaret Andyho Krausa a Petra Marcina Uragán vznikol na základe rozhlasového zábavného programu Twister. Bola to relácia, v ktorej už vystupovali postavičky ako pani Mária a malý Mirko. Potrebovali však partnerku a vybrali si Zuzku Šikulovú, ktorá sa skvele zhostila tejto úlohy. V roku 2003 pozvala redakcia zábavných žánrov Andyho Krausa, Petra Marcina a Zuzku Šikulovú na verejnú nahrávku do domu kultúry v Seredi s kabaretným programom Rozhlasový uragán. V tejto šou okrem už známych „čísiel“ pribudli aj ďalšie zábavné figúrky – František Stromokocúr a príslušník maďarskej menšiny Lászlo Komárom. O hudbu sa postarala skupina Bukasový masív. Reláciu pripravili: režisérka Ria Paldiová, redaktorka Tamara Chlebová, hudobná dramaturgička Dana Reková, majstri zvuku Táňa Horváthová a Ľuboš Klásek. (anotace SRo)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)