Cesta ochránců vesmíru 1/? (2019)

Je tu další dobrodružství Sunny a Draka z planety Marphos. Sbírejte s nimi tajemné artefakty, získejte kód ke Štěstí a staňte se ochránci vesmíru.

Účinkují Julie Součková, Josef Grec, Zbigniew Kalina, Ivana Andrlová a Radek Daniel Pokorný.

Natočeno 2019. Premiéra  (ČRo Rádio Junior, 10:00 h.). Repríza  (ČRo Rádio Junior, 17:00 h).

Lit.: anonym: Chystáme pro vás vánoční dárek. Koukněte, jak se připravuje soutěž Cesta ochránců vesmíru. In web ČRo Radio Junior, 4. prosinec 2019 (anotace + video Natáčíme vánoční soutěž: Cesta ochránců vesmíru). – Cit.: Zajímá vás, jak to dopadlo se Sunny a Darkem z planety Marphos? Brzo se budete moci zapojit do jejich další cesty a vyhrát krásné ceny.

V létě jsme v soutěži zachraňovali planetu Marphos. Na Vánoce prožijete další sci-fi dobrodružství. Začínáme den před Vánoci – 23. prosince.

Vyhrajte koloběžku

Tentokrát budete s hlavními hrdiny sbírat tajemné předměty a vyhrát můžete úžasnou elektrickou koloběžku a další skvělé ceny. (…)

Už brzo se dozvíte víc. Teď se ale koukněte na video, jak se příběh Sunny a Darka natáčel. Byla u toho legrace, jako vždycky.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)