Ráno nahlas – Ján Benčík (2020)

Moderuje Peter Hanák.

Natočeno 2020. Webová premiéra 14. 2. 2020 (Aktuality.sk, 6:20 h).

Lit.: Hanák, Peter: Benčík: Kotlebovci v parlamente budú pre mňa vzduch (podcast). In web Aktuality.sk, 14. 2. 2020 (článek + nahrávka k poslechu). – Cit.:  Boj proti extrémizmu je hlavným politickým programom Jána Benčíka, ktorý kandiduje zo 150. miesta za stranu Andreja Kisku Za ľudí. Chcel by napríklad posilniť štátne zložky, ktoré stíhajú fašistov. Práve na ich excesy a neonacistickú minulosť už roky upozorňuje na blogu.

Rozprávali sme sa aj o odsúdenom kandidátovi ĽSNS Milanovi Mazurekovi či o tom, ako by Ján Benčík čelil kotlebovcom v parlamente. Pýtali sme sa ho, či chce byť politikom.

Rozhovor s Jánom Benčíkom vám prinášame ako posledný zo série rozhovorov so stopäťdesiatkami na kandidátkach. Predchádzajúce rozhovory – s ľudmi z konca kandidátky, konkrétne s Erikom Kaliňákom zo Smeru, Janou Dubovcovou z PS Spolu a s Józsefom Berényim z MKS, nájdete na našom webe. (…)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)