Alex a host – Pavel Vítek (2024)

Carnegie Hall byla splněný sen. Asi osmkrát jsem šel okolo a přál si to, říká zpěvák Pavel Vítek v pořadu Alex a host.

Natočeno 2024. Premiéra 17. 6. 2024 (ČRo Region, 26 min.).

Lit.: djo – Mynářová, Alexandra: Carnegie Hall byla splněný sen. Asi osmkrát jsem šel okolo a přál si to, říká zpěvák Pavel Vítek. In web ČRo Brno, 17. červen 2024 (článek + nahrávka k poslechu). – Cit.: Jeho vystoupení se neobejdou bez hitů jako Má svůj den nebo Mám rád vůni tvý kůže, nicméně sólovou dráhu teď omezil. Jezdí s uskupením 4 Tenoři a nedávno s nimi vystoupil v legendární Carnegie Hall.

Koncem května Pavel Vítek vystoupil s uskupením 4 Tenoři v legendární Carnegie Hall a ještě je plný zážitků. „Jsem zpátky fyzicky, ale v myšlenkách i vzpomínkách stále v Carnegie – to bylo něco jako splnění našeho dětského snu. Byl jsem v New Yorku asi osmkrát a vždycky, když jsem kolem té budovy chodil, jsem si říkal, jak by bylo krásné si tam zazpívat.“

Jejich koncert byl beznadějně vyprodaný, publikum je odměnilo takovými ovacemi, že se na pódium vraceli celkem čtyřikrát. „Hodně jsme se věnovali fanouškům a do Carnegie Hall máme zase pozvání, což nebývá zvykem.“

Se 4 Tenory natočil už dvě alba a chystají se točit další. „Říká se, že třetí album bývá klíčové. Takže jdeme do studia a budeme nahrávat,“ těší se zpěvák. (…)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)