Tańczące martwe dziewczynki (Tanec v ohni, 2021)

Audiobook Tańczące martwe dziewczynki  - autor Graham Masterton   - czyta Roch Siemianowski  Graham Masterton. Kompletní audiokniha. Překlad Paweł Korombel, Alicja Dobrzańska.

Čte Roch Siemianowski.

Natočeno 2021. Vydalo Wydawnictwo Albatros v roce 2021 (MP3, celková délka 12 hod. 48 min.). Ukázka k poslechu zde.

Série: Katie Maguire #8

Pozn.: W szkole tańca w centrum Cork wybucha pożar. Trzynaście utalentowanych dziewcząt ginie w płomieniach. Prowadząca śledztwo nadinspektor Katie Maguire dopatruje się w tym celowego działania i łączy pożar z innymi nawiedzającymi wcześniej miasto. Zwłaszcza z jednym, którego ofiary już nie żyły, kiedy pojawiły się pierwsze płomienie. Żeby znaleźć sprawcę, musi wejść w nowy dla niej świat irlandzkiego tańca ludowego – pełen nieposkromionych ambicji i zawiści – i stawić czoło najbardziej bezwzględnemu zabójcy, z jakim miała dotąd do czynienia.

Seria z Katie Maguire to wstrząsające thrillery tylko dla czytelników o wyjątkowo mocnych nerwach – tak realistyczne opisy są znakiem rozpoznawczym Grahama Mastertona. (anotace)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)