Oliverova dobrodružství 1/7 (2013)

Dagmar Langová. Původní pohádkový seriál o kocourovi Oliverovi ze Země splněných přání. Dramaturgie Zuzana Vojtíšková. Režie Natália Deáková.

Účinkuje Jan Holík.

Natočeno v roce 2013. Premiéra 30. 9. -  6. 10. 2013. Repríza 17. – 23. 8. 2015 (ČRo 2 Praha, 19:45 h).

Obsah: 1. O třech malých lotrech. (10 min) – 2. O nešťastné Lucince. – 3. O kouzelné skále. – 4.  O kočičím obrazu. – 5. O dvou vystrašených kamarádech. – 6.  O zlobivé Lence. – 7. O ztraceném tygříkovi.

Lit.: Vojtíšková, Zuzana: Dagmar Langová: Oliverova dobrodružství. In web ČRo 2 Praha, září 2013 (anotace). – Cit.: Oliver nesnáší, když někdo někomu ubližuje nebo se mu posmívá, je mu líto, když se děti něčeho bojí, jsou smutné nebo opuštěné. 

Jak se mu podaří děti v našem světě bez kouzel rozveselit a ukázat jim cestu z jejich potíží, o tom bude vyprávět Jan Holík v původním pohádkovém seriálu, který napsala Dagmar Langová.

Lit.: anonym: Dagmar Langová: Oliverova dobrodružství. In web ČRo  2 Praha, srpen 2015 (anotace). – Cit.: Oliver je moudrý kocour, který rád pomáhá dětem. Přesvědčíte se o tom v novém Hajajově seriálu. Zemi splněných přání vládne moudrý, černo-bílý kocour Oliver, jehož posláním je pomáhat dětem vypořádávat se s jejich trápením.

Oliver nesnáší, když někdo někomu ubližuje nebo se mu posmívá, je mu líto, když se děti něčeho bojí, jsou smutné nebo opuštěné. Jak se mu podaří děti v našem světě bez kouzel rozveselit a ukázat jim cestu z jejich potíží, to se dozvíte v Hajajaových pohádkách na dobrou noc. Vyprávět je bude Jan Holík. 

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)