Robin (2018)

Robin - CD (Čte Hana Maciuchová) - Zdena FrýbováZdena Frýbová. Příběh hrubosrstého foxteriéra, který dovede svou rodinu pořádně rozhýbat. Mastering Ivan Mikota. Hudba Jakub Přibyl, nahrál autor.

Čte Hana Maciuchová.

Natočeno červen 2018 (studio DAMU). Vydal Supraphon 5. 10. 2018 (1 CD MP3; SU 6468-2).

Pozn.: Hana Maciuchová čte humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině.  Kniha Zdeny Frýbové patří již přes tři desetiletí k nejoblíbenějším románům české humoristické literatury. Herečka Hana Maciuchová, nositelka ceny za mimořádný přínos v oblasti mluveného slova, ji pro novou audioknihu interpretuje jedinečným způsobem. Robin, hrubosrstý foxteriér, se měl jako nevinně vyhlížející štěně stát strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe „svou“ rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život. (anotace)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)