Pohádky z fialové mlhy 1/7 (2014)

Veronika Tichá (1), Daniel Kubec (2), Lenka Hniličková (3), Barbora Čiháková (4), Šárka Lokajová (5), Ondřej Suchý (6), Táňa Krejzová (7). Seriál napsaný studenty literární akademie Josefa Škvoreckého. Dramaturgie Zuzana Vojtíšková. Režie Martina Schlegelová.

Účinkuje Richard Fiala.

Natočeno v roce 2014. Premiéra 1. – 7. 9. 2014 (ČRo 2 Praha, 19:45 h.) v cyklu Dvojka čte dětem.

Obsah: 1. Veronika Tichá: Městečko k nakousnutí. Původní pohádka o zachráněných hodinách a snědeném Kostelci.  (10 min) – 2. Daniel Kubec: Lipenská mořská panna. – 3. Lenka Hniličková: Letní dobrodružství. – 4. Barbora Čiháková: Vlaštovka. Původní pohádka o putování Děvčátka k Útesům, kde se schovalo slunce. – 5. Šárka Lokajová: Kluk, kocour a Králík. Původní pohádka o bubácích, kteří chrání dětské sny. – 6. Ondřej Suchý: Bezhlavý rytíř. Původní pohádka o Aničce, Vašíkovi a jejich setkání s neobvyklým mužem. -  7. Táňa Krejzová: Petr a Maxmilián. Původní pohádka o podivuhodném Petrově setkání se Snílkobloudem.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)