Krámek pana Smítka 1/7 (2014)

Veronika Hájková. Původní pohádkový seriál o vetešnictví plném různých zvláštních i obyčejných věcí. Dramaturgie Zuzana Vojtíšková. Režie Martina Schlegelová.

Účinkuje Tomáš Kobr.

Natočeno 2014. Premiéra 15. – 21. 9. 2014 (ČRo 2 Praha, 19:45 h.). Repríza 23. – 29. 10. 2017 (ČRo 2 Praha, 19:45 h.).

Obsah: 1. Obr. (10 min) – 2. Medvědi. – 3. Rádio . 4. Kajetán – 5. Chodička Jůlinka. – 6. Encyklopedie. – 7. Placka.

Lit.: anonym: Veronika Hájková: Krámek pana Smítka. In web ČRo 2 Praha, září 2014 (anotace). – Cit.: Premiéra původního pohádkového seriálu o vetešnictví plném různých zvláštních i obyčejných věcí. Popovídejte si s plyšovým medvědem nebo porcelánovým boxerem!

Staré, nepotřebné věci, které ale ještě mají své kouzlo a svého ducha, nemusejí končit v popelnici nebo na zaprášené půdě. 

Někdy je lidé dávají do vetešnictví, krámku, kde se tak trochu zastavil čas. Je to místo, které rádi navštěvují milovníci doby našich prababiček a pradědečků. 

Věřte, že se tam dějí neuvěřitelné věci! Vlastně stačí už jen to, že si tam můžete popovídat s plyšovými medvědy, porcelánovým boxerem Plackou, chodící panenkou Jůlinkou, kocourem Kajdou či s paní Encyklopedií. 

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)