Není přání jako přání (2015)

NPJP digipack final.inddAlexandra Potter. Zkrácená četba. Vtipná audiokniha pro moderní ženu, která dokáže brát život s nadhledem a humorem. Režie Jitka Škápíková.

Čte Jana Stryková.

Natočeno 2015. Vydalo nakladatelství Kristián a Radioservis, březen 2015 (1 CD MP3, KR002-2, EAN 8590236002838;  celkový čas 9 hod. 27 min.

Pozn.: Dejte si pozor na to, co si přejete, mohlo by se vám to splnit! Jana Stryková vypráví příběh trochu ztřeštěné Londýňanky Heather, v první knize Alexandry Potter, která právě vychází na CD. Oblíbeného románu Není přání jako přání se v České republice prodalo více než 27 000 ks a stal se nejúspěšnější knihou této anglicky píšící spisovatelky na našem trhu. Vtipný a bláznivý příběh zaujme především současné moderní ženy, které dokážou brát život s humorem a nadhledem.

Rudovlasé Heather je lehce přes třicet a vyrovnává se s nevěrou bývalého přítele, po němž zůstaly jen hořké vzpomínky a nesplacený byt. Jednoho den však potká cikánku, která jí vnutí vřes, který jí splní všechna přání. A svět se jako mávnutím kouzelného proutku skutečně začíná měnit…

Audiokniha, u které se báječně pobavíte a odpočinete, vznikla ve spolupráci agentury Kristián a vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis. Interpretace se skvěle ujala herečka Jana Stryková pod vedením zkušené rozhlasové režisérky Jitky Škápíkové. Světoznámá autorka bestsellerů pro ženy Alexandra Potter vydala v České republice již 7 knih v celkovém nákladu přes 80 000 prodaných kusů. (anotace)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)