Dobrou a ještě lepší cestu (1989, 2017)

Audiokniha Dobrou a ještě lepší cestu  - autor František Nepil;Ondřej Suchý   - interpret více hercůFrantišek Nepil, Ondřej Suchý.  Zkrácená audiokniha.
Čte Ondřej Suchý a František Nepil.
Natočeno 1989. Vydal Supraphon v roce 2017 (1 CD, celková délka 64 minuty).
Obsah:  1. Řecko – Soluň – 2. Řecko – Thesálie – 3. Řecko – Pireo – 4. Řecko – Olympie – 5. Turecko – Efez – 6. Turecko – Turecký venkov – 7. Turecko – Midas sehir (Midasovo město) – 8. Stradonice, Šemanovice a ještě o něčem jiném – 9. O malém, veselém pejskovi, ale ještě o něčem jiném – 10. S Františkem v Londýně, ale ještě o něčem jiném.
Pozn.: Dobrou a ještě lepší cestu – audiokniha obsahuje vtipná vyprávění Františka Nepila o jeho cestách po Řecku a Turecku, zároveň také uslyšíte bonusové vyprávění v podání Ondřeje Suchého. Autoři a účinkující František Nepil, Ondřej Suchý.

Po úspěších titulů Františka Nepila Jak se dělá chalupa a Dobré a ještě lepší jitro vychází poprvé na zvukovém nosiči archivní nahrávka z roku 1989, v níž František Nepil vypráví o svých cestovatelských zážitcích.

Snad každý cestovatel zná okamžiky, kdy s nadšením sděluje své dojmy z nových, neznámých zemí, ze setkání s lidmi, kteří se chovají trochu jinak, než jak je cestovatel zvyklý z domova. U Františka Nepila je toto vyprávění kořeněno jeho neuvěřitelnou vlídností, schopností empatie a smyslem pro humor, který vyšťárá z každé neobvyklé situace něco pro zasmání. Cestovatel Nepil je navíc vzdělaný, dobře zná dějiny země, kterou navštívil, kráčí po stopách historie a dokáže o nich zajímavě a poutavě vyprávět.
V Řecku navštíví Soluň, Thesálii, Pireo a Olympii, v Turecku pak Efez a Midas sehir. Ze všech návštěv vytěží nejen něco pro poučení, ale i pro zasmání a pobavení.
V bonusu vypráví Ondřej Suchý o svých zkušenostech a zážitcích, jak je po boku Františka Nepila zažil on, a doplňuje tak představu o tomto skvělém, milém a dobrosrdečném člověku.

Vypravěčem se prostě člověk narodí. To platí o Františku Nepilovi zvláště!

 

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)