To (2017)

Stephen King. Audiokniha. Redaktorka audioknihy Šárka Nováková. Režie Hynek Pekárek.

Osoby a obsazení: Koktající Bill (Jan Vondráček), černoch Mike (Vasil Fridrich), obézní Ben (Michal Zelenka), obrýlený Richie (David Novotný), astmatický Eddie (Jan Zadražil), židovský chlapec Stanley Pavel Soukup) a Beverly (Jitka Ježková).

Natočeno 2017. Vydal OneHotBook, září-říjen 2017 (CD MP3). Ukázka k poslechu zde.

Pozn.: První část audioknihy (více než 21 hodin) již v předprodeji, celá nahrávka vyjde v říjnu.

Pozn. 2: Americké město Derry ve státě Maine má už od svého vzniku znepokojivé statistiky úmrtnosti, především co se týče dětí a dospívajících… Každých sedmadvacet let tu nastává období plné smrti, které často vyvrcholí katastrofou, tragédií nebo masakrem. Jen v roce 1957 se cyklus zkázy podařilo zastavit partě sedmi dětí, outsiderů, kteří se spojili dohromady. Koktající Bill, černoch Mike, obézní Ben, astmatický Richie, zakřiknutý Eddie, židovský chlapec Stanley a Beverly, dcera věčně opilého násilníka, ale nakonec vyrostli v úspěšné osobnosti a na dávná traumata už si nepamatují. Jenže teď nastal rok 1985 a TO se vrátilo. A oni musí splnit, co tehdy slíbili. (anotace)

king to (2017)Pozn. 3: Chcete vědět, jak se natáčela audiokniha TO od Stephena Kinga? Byl to samozřejmě naprostý horor: tisícistránkový text, sedm interpretů a více než padesát hodin výsledné nahrávky… Zrůdné podrobnosti prozradí v pátek 17. listopadu od 17:00 hodin na akci HorrorCon 2017 (v pražském Darkvelvetcafebar) jeden z vypravěčů Pavel Soukup, krotitel herců – režisér Hynek Pekárek, redaktorka audioknihy Šárka Nováková a spisovatelka Františka Vrbenská, která o svých strašlivých zkušenostech z nahrávacího studia chystá reportáž. Ti nejotrlejší budou moci audioknihu i vyhrát!

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)