Muž a žena (2018)

Michal Viewegh. Kompletní audiokniha. Obal CD Jindřich Loučka. Záznam, střih a mastering Michal Hörning. Produkce Martin Pilař. Režie Michal Bureš a Jitka Škápíková.

Účinkují Igor Bareš, Martin Finger a Martina Krátká.

Natočeno 2018. Vydal OneHotBook, Euromedia Group, květen 2018 (1 CD MP3, katalogové číslo AK196; celková délka 7 hod. 31 min.).

Pozn.: Dvě novely Family Frost a Čarodějka z Křemelky nejznámějšího českého spisovatele ironicky zkoumají vztahy mezi zástupci opačných pohlaví. V první z nich se zkrachovalý restauratér (Martin Finger), který z nutnosti a trochu i na truc rozváží hotovky v mrazicím voze, musí v jeden den konfrontovat se zpovykanými dcerkami, svatbou bývalé manželky a svérázným vlastním otcem, jehož identitu mu matka donedávna tajila. Druhý příběh je vyprávěn z pohledu krásné a krátkozraké Dominiky (Martina Krátká), která je nejen neodolatelně přitažlivá, ale rovněž disponuje zvláštní schopností. Dokáže totiž číst lidem myšlenky. Ale dá se žít se ženou, která doopravdy ví, co si její partner myslí?

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)