Nebudete se bát ničeho zlého (2018)

Audiokniha Nebudete se bát ničeho zlého  - autor John Searles   - interpret Terezie TaberyováJohn Searles. Kompletní audiokniha. Thriller oceněný American Library Association. Překlad Dušek Zdík.

Čte Terezie Taberyová.

Natočeno 2018. Vydala Audiotéka, Bookmedia, duben 2018 (MP3, celková délka 15 hodin 58 minut).

Pozn.: Během jedné zasněžené noci vezmou rodiče svou dceru Sylvii s sebou na tajemnou schůzku do nedalekého kostela. Není to nijak zvláštní, jelikož se oba věnují poměrně podivnému zaměstnání – pomáhají lidem i bludným duším zemřelých. Zatímco dívka čeká v autě, otec i matka jsou za nejasných okolností zavražděni.

Po této události žije dívka v péči starší sestry. Rozhodne se, že na vlastní pěst zjistí, co se té noci doopravdy rodičům stalo. Postupně tak odhaluje temné události, které navždy změnily osud celé její rodiny…

John Searles:
Původně novinář, nyní spisovatel i kritik. Bestsellerem se stal už jeho americký debut Chlapec stále nezvěstný. Na českém trhu debutoval Searles až druhým románem Zvláštní, ale pravdivé. Searlesovy eseje vycházejí v denících New York Times, Washington Post a dalších. Jako literární kritik vystupuje pravidelně v televizních stanicích NBC a CNN.

Terezie Taberyová:
V rodině Terezie Taberyové se nadání nejspíš dědí. Její mladší sestra Viktorie i matka Zuzana, našly svou kariéru, stejně jako Terezie, v dabingu. Její hlas můžete slyšet ve filmu Koralína a svět za tajemnými dveřmi, Šarlotina pavučinka nebo ve známém americkém seriálu Super drbna.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)