Písečná bouře (2018)

Audiokniha Písečná bouře  - autor James Rollins   - interpret Jiří SchwarzJames Rollins. Kompletní audiokniha. První příběh z dechberoucí série amerického autora thrillerů.  Překlad Dušek Zdík. Režie Jakub Tabery. Zvuk Jan Kacian.

Čte Jiří Schwarz.

Natočeno ve studiu 5Guests v roce 2018. Vydala Audiotéka, Bookmedia v roce 2018 (MP3, celková délka 24 hodin 14 minut).

Série Sigma Force #1

Pozn.: Když se londýnským muzeem rozlehne ničivý výbuch, odstartuje závod o to, kdo první odhalí, co přesně se stalo a proč. Rodina lady Kary Kensingtonové zaplatila za založení galerie, která je následkem výbuchu v troskách, opravdu vysokou cenu. Proto se spolu s kurátorkou a přítelkyní Safii vydají hledat pravdu. A důkazy vedou do Ubáru, ztraceného města v pouštích Arábie, které vystupuje z říše legend a zdá se, že v něm dřímá neuvěřitelné tajemství.

Pod pískem není pohřbena jen cenná historická památka. Na své objevení tu čeká nadčasová síla, která žije a dýchá, síla, jež je schopna vytvořit utopii nebo naopak zničit všechno, co lidstvo během několika tisíciletí postavilo.

James Rollins:
Vlastním jménem James Paul Czajkowski, rodák z Chicaga, je v současnosti jedním z nejúspěšnějších autorů dobrodružných příběhů a thrillerů. Pod jménem James Clemens publikuje také romány žánru fantasy. Na vysoké škole se zaměřil na studium evoluční biologie a v roce 1985 získal doktorát veterinárního lékařství na univerzitě v Missouri. Poté si v kalifornském Sacramentu otevřel vlastní veterinární praxi. Literaturou se začal zabývat na konci 90. let a poté, co rychle uspěl, se stal spisovatelem z povolání. Ve svých románech zužitkoval například i své zkušenosti speleologa a certifikovaného potápěče, v tvorbě mu pomáhají rovněž praktické znalosti z medicíny a přírodních věd.

Jiří Schwarz:
Herec a dabér se narodil v Praze, kde také vystudoval Státní konzervatoř. Po jejím ukončení získal v letech 1980-1982 angažmá ve Státním divadle v Ostravě a v letech 1982 až 1991 ve Švandově divadle. Od 90. let vystupuje v Městských divadlech pražských. Hrál v mnoha televizních filmech, pohádkách a seriálech. Věnuje se rovněž dabingu a načítání audioknih.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)