Kdo zachrání Pižďucha (2018)

Jan Onder a Zuzana Onderová. Audiokniha. Netradiční, vtipné pohádky a písničky pro pobavení i poučení od populárních hvězd soutěže StarDance. Hudba Radek Banga. Režie Jan Onder a Radek Banga.

Účinkují Jan Onder, Radek Banga, Lukáš Pavlásek, Dana Batulková, Jiří Dvořák, Lumíra Přichystalová a Zuzana Onderová.

Natočeno 2018 (studio Bangatone). Vydal Supraphon, 19. 10. 2018 (1 CD MP3; SU 6465-2).

Pozn.:  Sedmnáct pohádek napsal oblíbený tanečník Jan Onder, známý z pořadu „Taneční hrátky s Honzou Onderem“ se svou maminkou, psycholožkou. Načetli je jeho herečtí kolegové, s nimiž se spřátelil při účasti na soutěži StarDance. Také autora hudby Radka Bangu poznal Jan Onder v této televizní soutěži. Hlavními hvězdami roztomilých, lehce netradičních, humorných a vtipných pohádek jsou většinou zvířátka – myšky, prasátko, rybka, ježek, vrabčák, ale i malý dráček, nebo chlapec Honzík, klokani či skřítek Pižďuch. Díky odvaze, přátelství, chytrosti a vzájemné pomoci dopadnou všechny pohádky dobře, třebaže jsou malí hrdinové postaveni před tvrdé zkoušky a ohrožováni zákeřnými, závistivými a línými tvory ze zvířecí říše. Radek Banga složil k pohádkám hudbu, která dokresluje půvabnou atmosféru mimořádných příběhů a doplnil vyprávění i jednou společnou písní.

 

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)