Ars litera – Rozhlasový antikvariát 1/? (2017-2018)

Zajímavý host a jeho oblíbené knihy, nezapomenutelné hlasy a skvělá hudba. Připravila a uvádí Eva Reiselová. Zvukový mistr Rudolf Fritzman. Hudební dramaturg Fedor Gabriž.

Hovoří Miroslava Vallová.

Natočeno 2017. Premiéra 1. dílu 3. 1. 2018 (Rádio Devín, 17:00 h.), 2. dílu 10. 1. 2018 (Rádio Devín, 17:00 h); 3. dílu 17. 1. 2018 (Rádio Devín, 17:00 h).

Lit.: anonym: Ars litera: Rozhlasový antikvariát. Literatúra. In web Rádio Devín, 30. 12. 2017 (anotace). -  Cit.: V Ars litere otvárame Rozhlasový antikvariát. Každú stredu o 17.00 vojde do neho zaujímavý hosť a prinesie so sebou knihy, ktoré má rád a vyšli dávno, dávno, aj pradávno. Okrem toho si z archívu Slovenského rozhlasu pripomenieme parádne hlasy a skvelú hudbu. Rozhlasový antikvariát s Evou Reiselovou otvoríme už v stredu 3. januára o 17-tej s riaditeľkou Literárneho informačného centra Miroslavou Vallovou a pripomenieme si umenie Karola Machatu a Ladislava Chudíka. Zastavíte sa?

Lit.: anonym: Rozhlasový antikvariát s Danielom Majlingom. Literatúra. In web Rádio Devín, 5.  1. 2018 (anotace). – Cit.: Vzácne hlasy z archívu, príjemní hostia v štúdiu, rovná sa – rozhlasový antikvariát. Znova ho v stredu 10. januára presne o sedemnástej otvorí Eva Reiselová. Pripomenie Vám umenie Hany Meličkovej, Viery Strniskovej a zastaví sa aj dramaturg Daniel Majling, aby porozprával o knihách, ktoré má rád. A čo Vy – zastavíte sa tiež?

Lit.: anonym: Ars litera s Jaroslavou Čajkovou. Literatúra. In web Rádio Devín, 11. 1. 2018 (anotace). – Cit.: O svojom vzťahu k slávnemu románu Anna Kareninová, o ďalších knihách, ktoré ju v živote zasiahli, ale aj o tom, prečo chodí do antikvariátov, vám porozpráva v stredu 17. januára Jaroslava Čajková. A budeme tiež počúvať výnimočných interpretov poézie: Viliama Záborského a Dušana Jamricha. Rozhlasový antikvariát otvorí Eva Reiselová v stredu 17. januára o 17-tej. Zastavíte sa?

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)