Káva o čtvrté – Digitalizace rozhlasového vysílání (2018)

Moderuje Tomáš Voženílek. Téma: Digitalizace rozhlasového vysílání. Host: Lukáš Polák, editor webu Českého rozhlasu.

Natočeno 2018. Premiéra 17. 4. 2018 (ČRo 2 Praha, 16:04 h).

Lit.: anonym: Káva o čtvrté na Českém rozhlase Dvojka se dnes zaměří na digitální rozhlas. In web ČRo Digitální rádio, 17. 4. 2018 (článek). – Cit.: Cílem pořadu bude přiblížit digitální rádio DAB+ běžnému posluchači, který se s technologií setká možná vůbec poprvé.

Digitalizaci rozhlasového vysílání se bude v dnešním odpoledním pořadu Káva o čtvrté věnovat Český rozhlas Dvojka. Hostem ve studiu bude editor webu Digitální rádio Lukáš Polák, zpovídat ho bude moderátor Tomáš Voženílek. Pořad se bude vysílat tradičně v čase 16.04 až 17.00, mluvenému slovu bude vyhrazeno přibližně čtyřicet minut. Zájemci, kteří chtějí poslat svůj dotaz, mohou už v tuto chvíli využít e-mail kavaoctvrte@rozhlas.cz.

DAB+ rozhlas a další technologie jsou hlavním zaměřením webu Digitální rádio. Cílem pořadu Káva o čtvrté bude technologii přiblížit běžnému posluchači, který s ním nemá zkušenost. Půjde tak hlavně o osvětový formát, kde bude možné získat základní informace a pohled na situaci nejen v České republice, ale například také ve světě. Posluchači, kteří pořad nestihnou ve vysílání, si ho budou moci kdykoliv přehrát v rámci audio archivu iRadio. Kompletní přehled vysílačů Českého rozhlasu Dvojka naleznete v sekci Jak nás naladíte.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)