Dvacet minut Radiožurnálu – Vladimír Balaš (2022)

Hostem je poslanec Vladimír Balaš z hnutí STAN, který má nahradit dosavadního ministra školství Petra Gazdíka. Ten své místo opouští kvůli kauze Hlubuček. Je možné na jeho práci na ministerstvu plynule navázat? Jak jeho nástupce přistoupí k požadavkům školských odborů, které vyhlásily stávkovou pohotovost? Moderuje Tomáš Pancíř.

Natočeno 2022. Premiéra 27. 6. 2022 (ČRo 1 Radiožurnál, 17:06 h.; 24 min.).

Lit.: Pancíř, Tomáš – jkh: Garance nemám, platy učitelů chci ale udržet na 130 procentech průměru, slibuje kandidát na ministra Balaš. In web ČRo 1 Radiožurnál, 27. červen 2022 (článek  + nahrávka k poslechu). – Cit.:  Dosavadní ministr školství Petr Gazdík své místo opouští kvůli kauze Hlubuček. Je možné na jeho práci na ministerstvu plynule navázat? Jak jeho nástupce přistoupí k požadavkům školských odborů, které vyhlásily stávkovou pohotovost? Tomáš Pancíř se ptal poslance Vladimíra Balaše (STAN), kandidáta na funkci ministra školství. (…)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)