Akcent – Radiodays Europe Praha (2023)

Obliba podcastů a dalších audioformátů vzrůstá hlavně u mladé generace. Jak na aktuální trendy dokážou reagovat veřejnoprávní a komerční média i nezávislí tvůrci audioobsahu? Nejen o tom je konference Radiodays Europe v Praze. Připravil Alexandr Saša Michailidis. Editorka Lenka Buriánková.

Hovoří Edita Kudláčová a Jaroslava Haladová.

Natočeno 2023. Premiéra 28. 3. 2023 (ČRo 3 Vltava, 16:30 h.; 27 min.).

Lit.: Buriánková, Lenka – Michailidis, Alexandr: Zlatý věk audia je tu. Rádio by se mělo naučit kvalitní obsah lépe propagovat, zní v Akcentu. In web ČRo 3 Vltava, 28. březen 2023 (článek + nahrávka k poslechu). – Cit.: Saša Michailidis se ptá manažerky pro rozhlasovou sekci EBU Edity Kudláčové a šéfredaktorky Vltavy Jaroslavy Haladové. Obliba podcastů a dalších audioformátů vzrůstá hlavně u mladé generace. Co to znamená pro budoucnost rozhlasového vysílání? Jak na aktuální trendy dokážou reagovat veřejnoprávní, komerční média i nezávislí tvůrci? I o tom byla konference Radiodays Europe, kterou hostila Praha. (…)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)