Pohádka pro Helenku aneb Vrátí se maminka včas domů na Vánoce? (2017)

Tereza Verecká. Nedělní pohádka o ztracené mamince. Hudba Tomáš Pergl. Zvukový mistr Jitka Kundrumová. Dramaturgie Lenka Veverková. Režie Jaroslav Kodeš.

Účinkují Dana Černá, Luboš Veselý, Jaroslav Satoranský, Viktorie Hrachovcová, Johanka Racková, Martin Písařík, Marika Procházková, Ota Jirák, Radek Zima, Petr Halíček, Jiří Knot, Ivo Theimer a Julie Goetzová.

Natočeno v roce 2017. Premiéra 24. 12. 2017 (ČRo 2 Praha, 13:04 h). Repríza 23. 12. 2018 (ČRo 2 Praha – ČRo Rádio Junior, 13:04 h.).

Lit.: anonym: Tereza Verecká: Pohádka pro Helenku. In web ČRo 2 Praha, 23. prosinec 2018 (článek). – Cit.: Vrátí se maminka včas domů na Vánoce? Pohádka o uspěchané době, vzpomínkách na dětství a důležitosti být o Vánocích pohromadě.

Spolu s dvanáctiletou Anežkou, její mladší sestrou Helenkou, tatínkem a dědečkem se vydejte hledat maminku, která o Štědrém dni odběhla do supermarketu pro mrkev. Namísto toho, aby se však rychle vrátila a pustila se do přípravy salátu, zabloudila mezi regály a v obchodě málem ztroskotala stejně jako uspěchaný a věčně zaneprázdněný pan Rychlíček či líný milovník kakaa pan Zabraný. Jak maminka najde cestu zpět domů? A co přinese Anežce a Helence z obchodu za dárek? (…)

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)