Żyć, nie umierać (Žít, ne umírat, 2015)

Marcin Troński. Rozhlasová hra. Hudba a zvuk Tomasz Perkowski. Režie Marcin Troński.

Osoby a obsazení:  Weronika Łasko (Maria Pakulnis), Piotr Łasko/režisér (Marcin Troński), Basia/ Justyna/ lékařka / pokladní / Halina Joanna Jeżewska), Andrzej/ policista / Adam/ recepční / cizinec / hostinský / Jasio (Piotr Michalski), producent Tomek (Tomasz Perkowski).

Natočeno 2015. Premiéra 20. 6. 2015 (Polskie Radio Jedynka).

Pozn.: Weronika i Piotr, po dwudziestu pięciu latach pobytu na emigracji, wracają do Polski, w której podczas ich nieobecności zaszło wiele zmian na lepsze: służba zdrowia działa na szóstkę, jedzenie tanie i bez konserwantów, ludzie mili i pomocni, czyste łazienki, gospodarka kwitnie. W Sopocie trafiają na plakat XV Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji polskiej „Dwa Teatry“ 2015. Obydwoje uważają, że ich kraj jest nie do poznania. Ale to tylko słuchowisko.

Pod wymienionym linkiem nie mogę odnaleźć słuchowiska ani nawet folderu Marcina Trońskiego. Może ktoś wie gdzie to jest!?

rs67pl [Wyslij wiadomosc prywatna] [Pliki użytkownika]
2019-01-03 19:00

Zgłoś link
jako nieaktywny
download http://www.mediafire.com/file/jm7f6ifigwq37vx/Tron…

Link bezpośredni do pliku rycombla.

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

.
Komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Napište komentář k článku

(povinné)

(povinné)